
Флористична сумка 12 см салатова з пластиковими ручками
28,07 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: мала салатова
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Колір | Салатовий |
| Ширина сумки | 12 см |
| Висота сумки з ручками | 34 см |
| Висота сумки без ручок | 13 см |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З ручками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,07 ₴
