
Флористична сумка 12см бузкова з пластиковими ручками вологостійка
28,07 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: мала бузкова
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З ручками |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина сумки | 12 см |
| Висота сумки з ручками | 34 см |
| Висота сумки без ручок | 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,07 ₴
