
Коробки подарункові (5402) набір з 3 шт
948,95 ₴/набір
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5402
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота коробки | 14 / 13 / 12 см |
| Довжина коробки | 38 / 34 / 30 см |
| Особливості | З ручками, З відкидною кришкою |
| Ширина коробки | 34 / 30 / 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948,95 ₴/набір
