
Флористична сумка 34х24 см бузкова з картону складна з ручками
29,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: сирень
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З ручками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина сумки | 24 см |
| Ширина сумки | 12 см |
| Висота сумки з ручками | 34 см |
| Висота сумки без ручок | 10 см |
| Колір | Бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29,47 ₴
