
Флористична сумка 16 см пластикова для квіткових композицій
22,87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: сумка 203 тюльпаны узкая
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З ручками |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина сумки | 10 см |
| Висота сумки з ручками | 25 см |
| Висота сумки без ручок | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,87 ₴
