
Кошик із лози 44х28см флористична декоративна біла
248,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: 1910-026
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри кошика:
| Висота з ручкою | 44 см |
| Висота без ручки | 13 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 21 см |
| Форма | Овал |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248,56 ₴

