
Свічка Yankee Candle "Чорний чай та лимон" ароматична соєва у склі
145,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: YC-MS-black-tea-lemon
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Виробник: | Yankee Candle |
| Час горіння: | до 10 годин |
| Матеріал: | соєвий віск |
| Вага воску: | 39 г |
| Розміри: | 4 х 5 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YANKEE CANDLE |
| Вид свічки | Столова |
| Ароматизована | Так |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Час горіння | 10 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 50 мм |
| Висота свічки | 40 мм |
| Вага свічки | 39 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,60 ₴


