
Дерев'яний декоративний ящик із ручкою 25х20см вінтажний
239 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: XB08
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Додаткові матеріали | Джут |
| Колір | Блакитний |
| Ручки | Є |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴
