
Кошик з лози сірий 40х28см декоративний флористичний
319 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: 14-A107L-grey
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри кошика:
| Висота з ручкою | 41 см |
| Висота без ручки | 14 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 28 см |
| Форма | Овал |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 41 см |
| Довжина | 40 см |
| Колір | Сірий |
| Форма | Овальна |
| Особливості | З ручкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴


