
Кошик з лози білий 37х17см декоративний флористичний
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: 015119
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри кошика:
| Висота з ручкою | 37 см |
| Висота без ручки | 9,5 см |
| Діаметр | 17 см |
| Форма | Кругла |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Висота | 37 см |
| Діаметр | 17 см |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Особливості | З ручкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴

