
Флористична сумка 27 см фіолетова з ручками з атласної стрічки
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: 27 см фіолет
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З ручками |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сумки без ручок | 27 см |
| Висота сумки з ручками | 50 см |
| Ширина сумки | 15 / 9,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴
