
Флористична сумка 23 см червона з пластиковими ручками
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: велика червона
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З ручками |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина сумки | 11 см |
| Довжина сумка | 23 см |
| Висота сумки з ручками | 34 см |
| Висота сумки без ручок | 13,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴

