
Піна для сухоцвітів Victoria Польща флористична губка оазис (другий сорт)
612,56 ₴/коробка
- Немає в наявності
- Код: Другий сорт, суха
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Другий сорт флористичної піни Victoria відрізняється від першого сорту незначними вадами флористичної губки (невеликі вм'ятини, зрізи куточків). Поставляється в крафтового упаковці без малюнків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victoria |
| Країна виробник | Польща |
| Вид флористичного матеріалу | Флористична піна |
| Колір | Сірий |
| Кількість елементів | 20 шт. |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | Для сухоцвітів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612,56 ₴/коробка
