
Флористична сумка 12,5 см червона
86,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: 9470 красная
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сумки без ручок | 12,5 см |
| Висота сумки з ручками | 35 см |
| Розміри | |
| Довжина сумки | 16 см |
| Ширина сумки | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86,25 ₴
