
Флористична сумка 17 см пластикова для квіткових композицій
29,11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: сумка 321 розы мал
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Трапеція |
| Особливості | З ручками |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина сумки | 22 см |
| Висота сумки з ручками | 25 см |
| Висота сумки без ручок | 16,5 см |
| Глибина сумки | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29,11 ₴
