
Флористична сумка "Серця" 10х31см
22,87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: 1311s
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Картон |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Квадратна |
| Особливості | З ручками |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина сумки | 11 см |
| Висота сумки з ручками | 31 см |
| Висота сумки без ручок | 10 см |
| Ширина сумка біля основи | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22,87 ₴

