Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markus |
| Країна виробник | Польща |
| Вид флористичного матеріалу | Флористична піна |
| Колір | Зелений |
| Кількість елементів | 20 шт. |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | Для живих квітів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383,76 ₴/коробка

