
Свічки соєві ароматичні YANKEE CANDLE "Рожеві піски" набір із 3 шт у склі
416 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: YC-3S-11
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Виробник: | Yankee Candle |
| Час горіння: | 7-10 годин |
| Матеріал: | соєвий віск |
| Стакан: | скло |
| Вага воску: | 37 г |
| Розміри: | 4 х 5 см |
| Кількість: | 3 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YANKEE CANDLE |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Ароматизована | Так |
| Кількість свічок в наборі | 3 шт. |
| Час горіння | 10 годин |
| Діаметр свічки | 50 мм |
| Висота свічки | 40 мм |
| Вага свічки | 37 г |
| Колір | Рожевий |
| Вид свічки | Свічка в посудині |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴






