
Свічка ароматична YANKEE CANDLE "Червона малина" парафін преміум класу 45х48мм 49г
85,79 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: YC-W-07
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
| Виробник: | Yankee Candle |
| Час горіння: | до 15 годин |
| Матеріал: | парафін преміум класу |
| Вага воску: | 49 г |
| Розміри: | 4,5 х 4,8 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YANKEE CANDLE |
| Матеріал виготовлення | Парафін |
| Ароматизована | Так |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Час горіння | 15 годин |
| Діаметр свічки | 45 мм |
| Висота свічки | 48 мм |
| Вага свічки | 49 г |
| Вид свічки | Столова |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85,79 ₴
