Преміум

Свічка ароматична соєва CHESAPEAKE BAY "Морські мінерали" в керамічному стакані з кришкою 114х106мм 286г
612,55 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CH-M-07
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Виробник: | Chesapeake Bay Candle |
| Матеріал: | преміальний білий соєвий віск; керамічний стакан; дерев'яна кришка |
| Час горіння: | до 30 годин |
| Розміри: | 11,1 х 10,6 х 11,4 см |
| Вага: | 286 г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chesapeake |
| Вид свічки | Свічка в посудині |
| Ароматизована | Так |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Білий |
| Час горіння | 30 годин |
| Кількість свічок в наборі | 1 шт. |
| Діаметр свічки | 106 мм |
| Висота свічки | 114 мм |
| Вага свічки | 286 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612,55 ₴

