
Піна флористична другий сорт 45шт Victoria Польща губка для живих квітів
332,80 ₴/коробка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: другий сорт 45шт
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Другий сорт флористичної піни Victoria відрізняється від першого сорту незначними вадами флористичної губки (невеликі вм'ятини, зрізи куточків). Поставляється в крафтового упаковці без малюнків.
У коробці ~45 цеглин залежно від їх розміру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victoria |
| Країна виробник | Польща |
| Вид флористичного матеріалу | Флористична піна |
| Колір | Зелений |
| Кількість елементів | 45 шт. |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | Для живих квітів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332,80 ₴/коробка
