
Флористична сумка 23см рожева з пластиковими ручками вологостійка
32 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: велика рожева
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Флористична коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | З ручками |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴

