
Піна для живих квітів Tecarflor Special HD флористична губка оазіс 23х11х7,5см
35,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: Tecarflor Special
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Флористична губка для квітів Tecarflor Special HD
Ця флористична губка ідеально підходить для створення букетів, композицій та декоративних елементів з квітів.
За допомогою губки Tecarflor ви зможете реалізувати свої творчі ідеї та створити вражаючі квіткові композиції.
Рекомендується перед використанням змочити губку у воді протягом 10-15 хвилин для насичення вологою.
Зробіть ваші квіткові композиції незабутніми!
Придбайте губку в магазині BestDecor.in.ua прямо зараз!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид флористичного матеріалу | Флористична піна |
| Колір | Зелений |
| Кількість елементів | 1 шт. |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | Для живих квітів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35,04 ₴
