
Піна флористична Tecarflor Dry (Італія) губка для сухоцвітів
915 ₴/коробка
- В наявності
- Код: Tecarflor Dry (суха)
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид флористичного матеріалу | Флористична піна |
| Колір | Сірий |
| Кількість елементів | 20 шт. |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Призначення | Для сухоцвітів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴/коробка
