
Флористична сумка 12см "Клітинка" зелена з пластиковими ручками вологостійка
28,07 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- В наявності
- Код: Клітинка зелена мала
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Флористична коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Трапеція |
| Особливості | З ручками |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,07 ₴
