
Кошик із лози сірий 36х22 см декоративний флористичний
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: 020050 сірий
+380 (96) 239-46-50
Вайбер Чат 💬повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розміри кошика:
| Висота з ручкою | 37 см |
| Висота без ручки | 12 см |
| Діаметр | 14 см |
| Форма | Кругла |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Кошик |
| Матеріал | Лоза |
| Висота | 36 см |
| Діаметр | 22 см |
| Колір | Сірий |
| Форма | Кругла |
| Особливості | З ручкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴
